ویدیو مصالح ساختمانی

ویدیو ساخت خانه رویایی در نوک تپه | شما خانه خود را کجا می سازید؟

خانه رویایی شما با چه مشخصاتی تعریف می شود؟ اگر شرایط ساخت یک خانه را داشتید، فارغ از هر نوع محدودیتی، آن را کجا و به چه شکل می ساختید؟ در حال حاضر بیشتر افراد تمایل دارند که اقامتگاهی در خارج از شهر، به دور از سروصدا و آلودگی ها داشته باشند تا مدتی را در آرامش و سکوت طبیعت سپری کنند. ساخت خانه های بزرگ و وسیع در داخل شهر ها شاید دیگر امکان پذیر نباشد، اما در اطراف آن ها می توان نیاز به فضای بیشتر را برطرف کرد.

ویدیو جذاب بالا با سروصدای بازی کودکان شروع می شود که نشان دهنده شادابی و وجود فضای کافی برای آن ها است. در این کلیپ سه دقیقه ای، خانه ای را می بینیم که توسط گیاهان محاصره شده و در بیشتر نقاط آن چوب به کار رفته است. این تصاویر به ما قصد و نیت معمار و سازندگان آن را نشان می دهد که بر استفاده از مصالح و المان های طبیعی تاکید داشته اند. انواع در های کشویی که به عنوان درب ورودی نصب شده اند و همچنین پارتیشن های چوبی بر زیبایی خانه افزوده است.

شاید از نظر بسیاری خانه مورد نظر بیش از حد بزرگ باشد، اما زمانی را تصور کنید که در یک آخر هفته به همراه خانواده و دوستان خود به این جا سفر کنید تا چند روزی را استراحت کنید. قطعا تجربه چنین خانه های مدرنی که به خوبی با طبیعت هماهنگ شده اند می تواند جذاب باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا