ویدیو مصالح ساختمانی

ویدیو ساخت کلبه چوبی در جنگل به سبک کره ای

این روز ها بیشتر افراد تمایل دارند تا زندگی درون کلبه چوبی در دل جنگل را تجربه کنند. بسیاری از مکان های تفریحی سعی می کنند تا اقامتگاه های خود را به شکل کلبه های جنگلی بسازند زیرا برای مسافران جذابیت بیشتری دارند. ساخت کلبه چوبی به سبک خانه های قدیمی با همان حس و حال گذشته، به همراه امکانات مدرن یکی از اهداف فعالان حوزه گردشگری است. این دیدگاه در بیشتر کشورها رایج است. یکی از این مردمان کره ای ها هستند که به کلبه هایی با سبک های قدیمی تر علاقه بیشتری نشان می دهند.

در این ویدیو صفر تا صد ساخت کلبه چوبی در دل جنگل و فضایی چشم نواز نمایش داده می شود. آن ها از نحوه پرداخت چوب خام شروع می کنند. تنه درختان قطع شده را با ابزار های مخصوص شکل می دهند و با ظرافت خاصی به رنگ کردن آن می پردازند. نکته جالب این ویدیو در این است که چارچوب کلبه را با ستون های چوبی که درون یکدیگر قرار می گیرند و چفت می شوند، می سازند. آن ها در این مرحله از میخ و دیگر ابزار های متصل کننده استفاده نمی کنند.

یکی از عوامل زیبایی این کلبه اندازه گیری های دقیق در برش ها و ظرافت ساخت آن است. همچنین استفاده از شیشه های بزرگ برای پنجره ها نما و چشم انداز زیبای جنگل را در ابعاد وسیع تری به نمایش می گذارد. تجربه حضور در این مکان ها حس نزدیکی به طبیعت را در انسان بیدار می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا