ویدیو مصالح ساختمانی

ویدیو ساخت خانه چوبی | تجربه لذت بخش یک معمار از طراحی تا اجرا

شاید شما هم تا به حال به ساخت خانه چوبی در ویلا، باغ و یا هر جای دیگری فکر کرده باشید. این روز‌‌ها چوب یک بار دیگر به عنوان مصالح ساختمانی محبوب شناخته می شود. زیبایی و جذابیت آن خانه ای دنج و شیک تحویل شما می دهد که گذراندن زمان در آن بسیار لذت بخش است. در ویدیو بالا آناستازیا به همراه همسرش مراحل ساخت یک خانه چوبی را نمایش می دهد که می تواند جالب توجه باشد. آن ها از پایه گذاری ستون های فولادی برای تقویت مقاومت خانه شروع می کنند و چارچوب خانه را که از قطعات چوبی ساخته شده است بر روی آن نصب می کنند.

علاوه بر نحوه استفاده از چوب و پرداخت آن که به طور کامل نشان داده شده است، نکته مهم دیگر این ویدیو این است که اگر قصد ساخت خانه چوبی در خارج از شهر را دارید، محدودیت هایی وجود دارد. مثلا این که به ناچار باید از سیستم فاضلاب سپتیک استفاده کنید. برای استفاده از این سیستم باید توجه داشته باشید تانک های سپتیک در دامنه های شیب دار و یا نزدیک به درختان و خطوط لوله کشی قرار نگیرند زیرا اگر آسیبی به این سیستم وارد شود منابع آب محیط را آلوده می کند و باعث خشک شدن درختان می شود.

همچنین نحوه عایق سازی خانه چوبی از طریق پشم سنگ اهمیت زیادی دارد. زیرا با استفاده از این مواد انرژی کمتری هدر می رود. این مواد در بین قطعات جای گذاری می شوند و روی آن ها با صفحات چوبی پوشانده می شود. آناستازیا که در رشته معماری تحصیل کرده است سعی داشته تا با خلاقیت ها و ایده هایش دیگران را هم به ساخت خانه ای مطابق طرح دلخواهشان تشویق کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا