ویدیو مصالح ساختمانی

ویدیو ساخت خانه درختی | مکانی دنج برای فرار از شلوغی شهر

برای ساخت خانه درختی در یک جنگل هزاران دلیل وجود دارد. تجربه خلوت و سکوت طبیعت، دوری از استرس و ازدحام شهر و دیدن و تماشا حیوانات و گیاهان خاص جنگلی برخی از این دلایل هستند. اقامت در دل جنگل به شما این فرصت را می دهد تا با پیاده روی های طولانی و لذت بخش در بین درختان بلند، آمادگی لازم برای بازگشت به کار و زندگی روزمره را کسب کنید.

در این ویدیو روند ساخت یک خانه درختی زیبا را می بینیم که 3 ماه طول کشیده تا کامل شود. این گذر زمان و تغییر فصل در ویدیو کاملا واضح است و یکی از اصلی ترین مشکلات و سختی های ساخت این خانه به حساب می آید. وقتی فرآیند انجام یک کار طبق برنامه و اصول مشخص پیش رود، نتیجه ایده آلی هم به دست می آید. در شروع ویدیو طراحی خانه را می بینیم که به طور کامل صورت گرفته و همه چیز پیش بینی شده است تا همان چیزی که می خواهند ساخته شود. تشخیص این که کدام درخت برای ساخت خانه مناسب است اهمیت زیادی دارد. درخت باید ویژگی هایی نظیر استحکام کافی، سن مناسب و تنه ضخیم داشته باشد.

برای این که خانه ای قوی و محکم داشته باشیم تا بدون استرس اوقات خود را بگذرانیم لازم است تا بهترین مصالح ساختمانی را تهیه و استفاده کنیم. خانه های درختی با چوب ساخته می شوند زیرا درخت نمی تواند وزن مصالح سنگین را تحمل کند. بنابراین باید نکات مربوط به محافظت از چوب و جلوگیری از پوسیدگی آن مورد توجه قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا